Автотранспортний коледж

Державного ВНЗ "Національний гірничий університет"

Автотранспортний коледж
Логотип коледжу
Директор технікуму
Шановні друзі!
Автомобіліст – професія особлива, адже саме автомобільний транспорт є кровоносною системою держави. Це дуже напружена і одночасно почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Роль працівників автомобільного транспорту в житті нашої держави неоцінима. Тисячі тонн різних вантажів, котрі щодня доставляються ними, необхідні для забезпечення нормального функціонування суспільства. Саме вони задають трудовий ритм, забезпечують стабільну роботу всіх галузей господарства.
Долаючи труднощі, забуваючи про власні негаразди, викладачі роблять все можливе для того, щоб наші діти - студенти оволодівали знаннями, підкоряли вершини науки.
Згідно з державною національною програмою "Освіта" і Закону України "Про освіту" коледж створює умови для реалізації кожним громадянином його здібностей, таланту, різностороннього розвитку, забезпечує фундаментальну і професійну підготовку, отримання громадянином відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня, через систему виховання формує освічену, творчу особу з високими моральними і фізичними якостями дає можливість громадянам підвищувати свій освітній і кваліфікаційний рівень шляхом навчання без відриву від виробництва. Рішення цих функцій закладені в системі організації діяльності коледжу, в структурі учбових дисциплін, в організаційній і методичній документації, в діяльності адміністративно - викладацького персоналу.
Коледж має сучасну матеріально-технічну базу, що дозволяє на високому рівні забезпечити навчально-виховний процес. Навчальні кабінети, лабораторії, комп’ютерні класи, бібліотека, читальна зала, спортивна зала, гуртожиток для студентів. Працюють гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції. В коледжі створена діюча Рада студентського самоврядування. Кожен студент може отримати консультацію практичного психолога, юриста.
Успішне закінчення коледжу гарантує:
- високий рівень фахівця;
- працевлаштування;
- диплом молодшого спеціаліста державного зразка;
- можливість продовжити навчання у Державному ВНЗ "Національний гірничий університет" за скороченим терміном навчання.
Беседін В.Л.

Увага, також працює "альтернативний сайт коледжу"

Погода

GISMETEO: Погода по м.Дніпро

Новини

20 січня 2018 року об 11.00 год. Автотранспортний коледж Державного ВНЗ "НГУ" проводить День відкритих дверей ...

Вступна кампанія 2017...

Автотранспортний коледж Державного ВНЗ "НГУ" оголошує прийом студентів на новий 2017 рік......

Працює оновлений сайт коледжу...

Підготовчі курси...

Стипендії 2017...

Посвята першокурсників у студенти...

Дистанційне навчання та матеріали до самостійної роботи студентів ...

Нам 85 років...

1 ...1