Автотранспортний коледж

Державного ВНЗ "Національний гірничий університет"

Автотранспортний коледж
Логотип коледжу
Автотранспортний коледж

Історія коледжу
Автотранспортний коледж Державного ВНЗ "НГУ" створений на базі Дніпропетровського автотракторного технікуму, який був організований згідно з постановою ЦВК і РНК СРСР № 237 від 23 червня 1930 року і мав назву Дніпропетровський автомобільний технікум (з робочим вечірнім відділенням), який був підпорядкований Головному дорожньому управлінню УРСР.
У 1944 році технікум був перейменований в автомобільно-дорожній і підпорядкований Міністерству автомобільного транспорту УРСР. Технікум готував техніків-механіків автомобільного транспорту. Окрім цього з 1954 по 1959 рік технікум проводив підготовку техніків-будівельників за фахом "Будівництво і експлуатація автомобільних доріг і мостів" і тому називався Дніпропетровським автомобільно-дорожнім.
З 1961 року технікум розпочав підготовку техніків-експлуатаційників і став називатися Дніпропетровським автотранспортним технікумом ( ДАТТ ).
У 1997 році згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 29.05.97 № 526 "Про удосконалення мережі вищих і професійно-технічних учбових закладів" ДАТТ був розформований. Наказом Міністерства освіти України за № 218 від 20.06.97 був створений Автотранспортний технікум НГУ (АТ НГУ). Учбовий автотранспортний центр є самостійною структурною одиницею Дніпропетровського НГУ.
Зараз коледж здійснює підготовку молодших фахівців на денній формі навчання осіб, які отримують документи державного зразка про базову загальну середню освіту і про повну загальну середню освіту; на заочній формі навчання тільки фахівців, які мають документ державного зразка про повну загальну середню освіту по двох спеціальностях: 5.090240 "Обслуговування і ремонт автомобілів і двигунів" і 5.100404 "Організація перевезень і управління на автотранспорті".

Із спогадів
У 1944 - 46 роках: "Декілька кімнат, не схожих на аудиторії, довгі столи з неструганих дощок, такі ж лавки, вікна, наполовину закладені цеглиною, студенти - в солдатських формах, вчорашні воїни - так виглядав наш автодорожній технікум в 1946 році, в Кайдаках, в будівлі, де зараз знаходиться "Сірчановоднева лікарня". Постійної будівлі учбового корпусу не було. Доводилося періодично міняти, як то кажуть, місце проживання. У 1950 році технікум передислокувався на вулицю "Комсомольську", 52. До революції в цій будівлі була стайня, а в роки громадянської війни - знаходилася охорона в'язниці, яка була розташована навпроти.
Нелегкий післявоєнний час... Тоді не було шикарних кабінетів, зате було величезне бажання вчитися. Правду адже говорять в народі: "Добре в гостях, але удома краще". І це справедливо. Нам потрібний постійний дах над головою, нам потрібна своя будівля.
І ось 1963 рік... На проспекті Кирова, 111 почалося будівництво нашого технікуму. У січні 1967 року він вже прийняв перших студентів.
Вітрук М.П.

Погода

GISMETEO: Погода по м.Дніпро

Новини

9 грудня 2017 року об 11.00 год. Автотранспортний коледж Державного ВНЗ "НГУ" проводить День відкритих дверей ...

Вступна кампанія 2017...

Автотранспортний коледж Державного ВНЗ "НГУ" оголошує прийом студентів на новий 2017 рік......

Працює оновлений сайт коледжу...

Підготовчі курси...

Стипендії 2017...

Посвята першокурсників у студенти...

Дистанційне навчання та матеріали до самостійної роботи студентів ...

Нам 85 років...

1 ...1 
"));