Автотранспортний коледж

Державного ВНЗ "Національний гірничий університет"

Автотранспортний коледж
Логотип коледжу
Автотранспортний коледж

Історія коледжу
Автотранспортний коледж Державного ВНЗ "НГУ" створений на базі Дніпропетровського автотракторного технікуму, який був організований згідно з постановою ЦВК і РНК СРСР № 237 від 23 червня 1930 року і мав назву Дніпропетровський автомобільний технікум (з робочим вечірнім відділенням), який був підпорядкований Головному дорожньому управлінню УРСР.
У 1944 році технікум був перейменований в автомобільно-дорожній і підпорядкований Міністерству автомобільного транспорту УРСР. Технікум готував техніків-механіків автомобільного транспорту. Окрім цього з 1954 по 1959 рік технікум проводив підготовку техніків-будівельників за фахом "Будівництво і експлуатація автомобільних доріг і мостів" і тому називався Дніпропетровським автомобільно-дорожнім.
З 1961 року технікум розпочав підготовку техніків-експлуатаційників і став називатися Дніпропетровським автотранспортним технікумом ( ДАТТ ).
У 1997 році згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 29.05.97 № 526 "Про удосконалення мережі вищих і професійно-технічних учбових закладів" ДАТТ був розформований. Наказом Міністерства освіти України за № 218 від 20.06.97 був створений Автотранспортний технікум НГУ (АТ НГУ). Учбовий автотранспортний центр є самостійною структурною одиницею Дніпропетровського НГУ.
Зараз коледж здійснює підготовку молодших фахівців на денній формі навчання осіб, які отримують документи державного зразка про базову загальну середню освіту і про повну загальну середню освіту; на заочній формі навчання тільки фахівців, які мають документ державного зразка про повну загальну середню освіту по двох спеціальностях: 5.090240 "Обслуговування і ремонт автомобілів і двигунів" і 5.100404 "Організація перевезень і управління на автотранспорті".

Із спогадів
У 1944 - 46 роках: "Декілька кімнат, не схожих на аудиторії, довгі столи з неструганих дощок, такі ж лавки, вікна, наполовину закладені цеглиною, студенти - в солдатських формах, вчорашні воїни - так виглядав наш автодорожній технікум в 1946 році, в Кайдаках, в будівлі, де зараз знаходиться "Сірчановоднева лікарня". Постійної будівлі учбового корпусу не було. Доводилося періодично міняти, як то кажуть, місце проживання. У 1950 році технікум передислокувався на вулицю "Комсомольську", 52. До революції в цій будівлі була стайня, а в роки громадянської війни - знаходилася охорона в'язниці, яка була розташована навпроти.
Нелегкий післявоєнний час... Тоді не було шикарних кабінетів, зате було величезне бажання вчитися. Правду адже говорять в народі: "Добре в гостях, але удома краще". І це справедливо. Нам потрібний постійний дах над головою, нам потрібна своя будівля.
І ось 1963 рік... На проспекті Кирова, 111 почалося будівництво нашого технікуму. У січні 1967 року він вже прийняв перших студентів.
Вітрук М.П.

Погода

GISMETEO: Погода по м.Дніпро

Новини

Вступна кампанія 2017...

Автотранспортний коледж Державного ВНЗ "НГУ" оголошує прийом студентів на новий 2017 рік......

Працює оновлений сайт коледжу...

Підготовчі курси...

Стипендії 2017...

Посвята першокурсників у студенти...

Дистанційне навчання та матеріали до самостійної роботи студентів ...

07 жовтня 2017 року об 11.00 год. Автотранспортний коледж Державного ВНЗ "НГУ" проводить День відкритих дверей ...

Нам 85 років...

1 ...1 
"));